More than sensors+automation
Search

Onaylar ve Kullanım Klavuzu

Sürecinize tamamen güvenebilmeniz için ürünlerimizi en son güvenlik gereksinimlerine ve direktiflerine uyarlamak için sürekli çalışıyoruz. Özellikle çok patlayıcı alanlarda doğru ölçüm cihzlarını kullanmanız gerekir. JUMO, prosesiniz için onaylı ürünler sunar.

Malzemeler

Çok tuzlu ve nemli olması açısından gemilerde deniz suyuna dayanıklı malzemeler kullanılmalıdır. CrNi çelikleri, titanyum, tantal, inconel, hastelloy ve seramik gibi prosesiniz için uygun malzemeleri sağlıyoruz. Hassas prosesler için ürünleriniz izlenebilirlik prosedürleri kapsamında 3.1 malzeme sertifikası ile üretilebilir.

ATEX Onayı

ATEX, gemi inşa endüstrisinde önemli bir rol oynamaktadır. Kimyasalların, gazların ve petrolün taşınması sırasında patlayıcı bir karışım ortaya çıkabilir.

JUMO, ATEX sertifikalı ürünlerle size özel bir ürün portföyü sunmaktadır.

Dahası...

GL

Bu endüstride kullanılacak cihazlar emniyetli, uzun vadeli stabiliteye sahip ve tuzlu/nemli deniz havasına duyarlı olmamalıdır. Ayrıca bu cihazlar yüksek titreşim, şoklar, sıcak, soğuk ve toza da dayanıklı olmalıdır. Ülkeye özel yönetmelikler (örneğin GL, Det Norske veya Bureau Veritas), gemilerin inşası ve işletimi için tasarım ve malzeme standartları oluşturur ve süreklilik sağlar. Bu standartlar, kullanılan ekipmanın yukarıdaki belirtilen gereksinimleri karşılamasını sağlar.

Dahası...