More than sensors+automation
Search

Uygulamalar

Su arıtımı; içme suyu, yüzme havuzu suyu, proses suyu veya atıksu gibi farklı alanları konu alan önemli ve zorlu bir süreçtir. JUMO, bu alanlardaki tesislerin geliştirilmesinde, modernizasyonunda ve otomasyonunda sizlere memnuniyetle destek olacaktır. Uygulamanız için doğru çözümü bulacağız.

İçme suları

Bu bölümde yeraltı sularının arıtma işlemi uygulanarak içme suyuna dönüştürülmesindeki ölçüm teknolojisilerini bulabilirsiniz. Gerekli proses detaylarını paylaşarak uygun JUMO ölçüm ve kontrol teknolojileri ile tanışabilirsiniz.

Dahası...

Yüzme Havuzları

Bu bölümde yüzme havuzu suyu arıtma işlemlerinde uygulanan ölçüm ve kontrol teknolojilerini bulabilirsiniz. Gerekli proses detaylarını paylaşarak uygun JUMO ölçüm ve kontrol teknolojileri ile tanışabilirsiniz.

Dahası...

İşletme suları

Bu bölümde işletme suları arıtma işlemlerinde uygulanan ölçüm ve kontrol teknolojilerini bulabilirsiniz. Gerekli proses detaylarını paylaşarak uygun JUMO ölçüm ve kontrol teknolojileri ile tanışabilirsiniz.

Dahası...

Atıksular

Bu bölümde atıksu arıtma işlemlerinde uygulanan ölçüm ve kontrol teknolojilerini bulabilirsiniz. Gerekli proses detaylarını paylaşarak uygun JUMO ölçüm ve kontrol teknolojileri ile tanışabilirsiniz.

Dahası...