More than sensors+automation
Search

JUMO frostTHERM-AT/-DR (604100)

  • Prob hattı üzerinden yüzey sıcaklığı izleme
  • Microsviç
  • "Push-In®" terminal
  • Kolay kullanım ve kurulum

Versiyonlar

  • Güvenlikli sıcaklığı monitörü (STW)
  • Güvenlikli sıcaklık sınırlayıcı (STB)

Müşteri avantajı

Zaman Tasarrufu
"Push-In®" bağlantı teknolojisi karmaşık bağlantıya ihtiyaç duymadığı için çok daha kısa sürede montajın yapılmasına olanak sağlar.


Çok yönlü
FrostTHERM-AT'nin kasa tasarımı, cihazın duvara monte edilmesine izin verir. Tasarım aynı zamanda boruya monte termostat olarak da kullanım sağlar.
FrostTHERM-DR versiyonu DIN ray montajı için uygundur.


Enerji Tasarrufu
Sıcaklık ölçümü için ek enerji gerekt
irmez. Bu nedenle, elektromekanik termostat belirleyici bir avantaj sunar.

Uygulamalar

Donma hassasiyeti olan sistemlerin kontrolü ve izlenmesi
• Klima ve havalandırma teknolojisinde
• Soğutma teknolojisinde
• Bina otomasyonunda

Açıklama

Donma termostatı, donmadan kaynaklanan hasarları önlemek için havalandırma ve klima sistemlerinde sıcaklık izlenmesi için kullanılır. Küçük bir anahtarlama farkı ve yüksek tekrarlanabilirliğe sahiptir. Sıfırlama otomatik (STW) veya manuel(STB) seçilebilir.

Yüksek uygulama esnekliği ve en yeni bağlantı teknolojisi, bu termostat serisinin temel ekipman özellikleridir. Termostat gövdesi duvar, boru ve DIN rayı montajı gibi tüm yaygın montaj tipleri için uygundur. frost THERM-DR tipi, DIN rayına veya duvara montaj için özel bir kasa alt bölümüne sahiptir. Sonuç olarak, DIN EN 60715'e göre (örneğin kontrol kabinlerinde) TH35 ray montaj için kolay kurulum mümkündür. Bu sürümle kurulum süresi önemli ölçüde azaltılmıştır.

"Push-In®" terminal teknolojisi ile bağlantı kabloları sadece dayanma noktasına kadar terminal noktasına takılmalıdır. Kabloyu veya yüksüklü teli terminale bağlamak için hiçbir alet gerekmez, bağlantı güvenlidir. Bu nedenle, bağlantı için gereken maliyetler ve süre, geleneksel vida terminaline kıyasla önemli ölçüde azalır.

"Push-In®" terminal teknolojisi, 230 V AC'de 16 A'e kadar yüklerin doğrudan anahtarlanmasına izin verir. Bir yük kontaktörü artık gerekli olmadığından kurulum maliyetleri daha da azaltılabilir.

Dökümantasyon
Aksesuar

Aksesuar

Parça numarası Ürün açıklaması Fiyat
Set Halterung Fernleitung (6 Teile verpackt) Fiyat sor
Set Halterung Fernleitung (3 Teile verpackt) Fiyat sor

Başka enteresan ürünler