Vom Elektrolyseur bis zur Brennstoffzelle

Präzisionssysteme für Wasserstoffanwendungen

Mit innovativen Systemen, umfangreichen Know-how und langjähriger Expertise unterstützen wir Sie gerne auf dem Weg in eine CO₂-neutrale Zukunft. Unsere Sensoren für Druck, Temperatur, Füllstand, Leitfähigkeit und Durchfluss kommunizieren direkt mit der Cloud; die zugrunde liegenden Prozesse lassen sich mühelos über die JUMO variTRON-Familie automatisieren. Die Datenauswertung erfolgt flexibel und ortsunabhängig über alle gängigen Browser. Sie konzentrieren sich auf Ihr Kerngeschäft, den Rest übernehmen wir!

Elektrolyse von Wasser

Reibungslose Prozesse im Elektrolyseur

Wasseraufbereitung für die Elektrolyse

Sensorik, Automation + Auswertung aus einer Hand

Die Elektrolyse spielt eine entscheidende Rolle bei der Erzeugung von grünem Wasserstoff. Gerne unterstützen wir Sie bei der Überwachung von Druck und Temperatur im Elektrolyseur oder bei der Leitfähigkeitsmessung in der Reinstwasseraufbereitung. Unsere Automatisierungssysteme sorgen für einen reibungslosen Prozessablauf, steigern die Effizienz und sparen wertvolle Ressourcen ein.

Sprechen Sie uns an!

İletişim

Dies ist ein Pflichtfeld.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir ad girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir soyadı girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen şirket adınızı girin.
Lütfen bir seçenek seçin
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir sokak girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir posta kodu girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir şehir girin.
Lütfen bir seçenek seçin
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen e-mail adresinizi giriniz.

Jumo GmbH & Co. KG, olarak, web sitemizde bulunan iletişim formunun doldurulması ile topladığımız kişisel verilerinizi; hizmetlerimizin kalitesinin artırılması için varsa şikâyet ve önerilerin toplanması ve değerlendirilmesi ve bu doğrultuda iletişim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, ürün ve hizmetlerimize ilişkin bilgi taleplerinin karşılanması amaçlarıyla, Genel Veri Koruma Tüzüğü Madde 6 Paragraf 1 (b) bendindeki “veri sahibinin sözleşmenin tarafı olduğu bir sözleşmenin yerine getirilmesi ve Genel Veri Koruma Tüzüğü Madde 6 Paragraf 1 (d) bendindeki “veri sahibinin veya başka bir gerçek kişinin hayati çıkarlarının kişisel verilerin işlenmesini gerektirmesi” hukuki sebeplerine dayanmak suretiyle işlenecektir. Kişisel verileriniz, gerekli hizmetin verilebilmesi için Türkiye Cumhuriyeti’nde kurulu iştirakimiz Jumo Ölçü Sistemleri ve Otomasyon Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’ne aktarılmaktadır. Detaylı sair tüm bilgiler <a href='/web/about-us/privacynotice-tr'>linkinde</a> bulunan Gizlilik Politikası’nda sayılan haklarınızı ve taleplerinizi, kimlik tespiti yapılmasını sağlayacak verilerle birlikte <a href='mailto:data-protection@jumo.net'>data-protection@jumo.net </a> elektronik posta göndererek veya gelecekte belirlenecek diğer yöntemlerle iletebilirsiniz.

Sie haben Fragen?

Dr. Thomas Reus

Branchenmanager Erneuerbare Energien

Telefon:

+49 661 6003-2391 Kontakt aufnehmen!