Effiziente Lösungen für ökologische Herausforderungen

Grundwasser schützen durch intelligente Wasserkonzepte

Als Mitglied im German Water Partnership e.V. präsentierten wir uns auf der IFAT in München mit anderen Firmen, Forschungseinrichtungen und Behörden auf dem entsprechenden Gemeinschaftsstand in Halle B2.

Ein nachhaltiges Wasser-Daten-Management, digitale Wasserlösungen vom Sensor bis zur IIoT-Anwendung sowie unsere kürzlich von der Zeitschrift Computer & Automation zum "Produkt des Jahres 2022" ausgezeichneten Ultraschall-Durchflussmessgeräte standen im Fokus unserer Messeteilnahme.

image alt text

Eine Systemlösung für vielfältige Wasser- und Abwasserprojekte

Skalierbar - sicher - smart

Innovatives Wasser-Daten-Management
mit JUMO IoT-Lösungen

Für das Monitoring wichtiger Wasser-Parameter in Kommunen oder der Industrie bietet JUMO robuste Online-Sensorik sowie ein sicheres (IIoT-) Datenmanagement als Cloud- oder SCADA-Lösung. Erfahren Sie mehr über unsere skalierbare Komplettlösung und sprechen Sie uns an!

Mehr über unsere Lösungen erfahren

randevu al

Dies ist ein Pflichtfeld.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir ad girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir soyadı girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen şirket adınızı girin.
Lütfen bir seçenek seçin
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir sokak girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir posta kodu girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir şehir girin.
Lütfen bir seçenek seçin
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen e-mail adresinizi giriniz.
Lütfen bir seçenek seçin

Jumo GmbH & Co. KG, olarak, web sitemizde bulunan iletişim formunun doldurulması ile topladığımız kişisel verilerinizi; hizmetlerimizin kalitesinin artırılması için varsa şikâyet ve önerilerin toplanması ve değerlendirilmesi ve bu doğrultuda iletişim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, ürün ve hizmetlerimize ilişkin bilgi taleplerinin karşılanması amaçlarıyla, Genel Veri Koruma Tüzüğü Madde 6 Paragraf 1 (b) bendindeki “veri sahibinin sözleşmenin tarafı olduğu bir sözleşmenin yerine getirilmesi ve Genel Veri Koruma Tüzüğü Madde 6 Paragraf 1 (d) bendindeki “veri sahibinin veya başka bir gerçek kişinin hayati çıkarlarının kişisel verilerin işlenmesini gerektirmesi” hukuki sebeplerine dayanmak suretiyle işlenecektir. Kişisel verileriniz, gerekli hizmetin verilebilmesi için Türkiye Cumhuriyeti’nde kurulu iştirakimiz Jumo Ölçü Sistemleri ve Otomasyon Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’ne aktarılmaktadır. Detaylı sair tüm bilgiler <a href='/web/about-us/privacynotice-tr'>linkinde</a> bulunan Gizlilik Politikası’nda sayılan haklarınızı ve taleplerinizi, kimlik tespiti yapılmasını sağlayacak verilerle birlikte <a href='mailto:data-protection@jumo.net'>data-protection@jumo.net </a> elektronik posta göndererek veya gelecekte belirlenecek diğer yöntemlerle iletebilirsiniz.

Fragen?

Sabine Hauß

MARKETING CAMPAIGNS & LIVE-COMMUNICATION

Telefon:

+49 661 6003 2848 Senden Sie uns eine E-Mail