Innovation aus dem Hause JUMO

Erster grafischer Editor der Fleischereiindustrie

Pünktlich zur IFFA in Frankfurt am Main präsentieren wir Ihnen das JUMO smartWARE Program, das die Erstellung und Bearbeitung individueller verfahrenstechnischer Programme und Rezepte zum Kinderspiel macht. Neuste Technologien schaffen gemeinsam mit dem JUMO variTRON 300 und der JUMO smartWARE Evaluation eine Allroundlösung, die Zeit und Aufwand der Herstellung minimiert.

Fachvortrag: JUMO smartWARE Program

Wie Sie Rezepte schnell und einfach mit dem JUMO smartWARE Program erstellen, erfahren Sie im Fachvortrag von Nico Müller.

  • Wann: So., 15. Mai 2022, 14:30 bis 14:55 Uhr
  • Wo: im IFFA Forum in Halle 12.0, Stand A11

Blocken Sie sich bereits jetzt den Termin  es lohnt sich!


Randevu almak ister misiniz?

Dies ist ein Pflichtfeld.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir ad girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir soyadı girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen şirket adınızı girin.
Lütfen bir seçenek seçin
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir sokak girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir posta kodu girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir şehir girin.
Lütfen bir seçenek seçin
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen e-mail adresinizi giriniz.

Jumo GmbH & Co. KG, olarak, web sitemizde bulunan iletişim formunun doldurulması ile topladığımız kişisel verilerinizi; hizmetlerimizin kalitesinin artırılması için varsa şikâyet ve önerilerin toplanması ve değerlendirilmesi ve bu doğrultuda iletişim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, ürün ve hizmetlerimize ilişkin bilgi taleplerinin karşılanması amaçlarıyla, Genel Veri Koruma Tüzüğü Madde 6 Paragraf 1 (b) bendindeki “veri sahibinin sözleşmenin tarafı olduğu bir sözleşmenin yerine getirilmesi ve Genel Veri Koruma Tüzüğü Madde 6 Paragraf 1 (d) bendindeki “veri sahibinin veya başka bir gerçek kişinin hayati çıkarlarının kişisel verilerin işlenmesini gerektirmesi” hukuki sebeplerine dayanmak suretiyle işlenecektir. Kişisel verileriniz, gerekli hizmetin verilebilmesi için Türkiye Cumhuriyeti’nde kurulu iştirakimiz Jumo Ölçü Sistemleri ve Otomasyon Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’ne aktarılmaktadır. Detaylı sair tüm bilgiler <a href='/web/about-us/privacynotice-tr'>linkinde</a> bulunan Gizlilik Politikası’nda sayılan haklarınızı ve taleplerinizi, kimlik tespiti yapılmasını sağlayacak verilerle birlikte <a href='mailto:data-protection@jumo.net'>data-protection@jumo.net </a> elektronik posta göndererek veya gelecekte belirlenecek diğer yöntemlerle iletebilirsiniz.

Gesprächstermin vereinbaren

Sabine Hauß

Messeorganisation

Telefon:

+49 661 6003-2848 Jetzt Gesprächstermin vereinbaren