Maximaler Komfort und Sicherheit für Bahnkunden

Kundenbindung made by JUMO

Produkte und Lösungen von JUMO für die Bahntechnik sind DIN EN 50155 konform und erfüllen trotz härtester Einsatzbedingungen höchste Standards in Sachen Temperatur-, Füllstands- und Druckmesstechnik. Pünktlich zur InnoTrans stellen wir Ihnen auch dieses Jahr wieder zahlreiche Neuheiten vor, die Prozesse sicherer, wirtschaftlicher und umweltfreundlicher gestalten und für zufriedene Fahrgäste sorgen. Besuchen Sie uns auf dem Gemeinschaftsstand des "CNA – Cluster Bahntechnik" und informieren Sie sich über die Mobilität der Zukunft!

Ready for the future: JUMO hydroTRANS

Messbereich von 0 bis 100 % rF

Geräte der JUMO hydroTRANS-Serie sind zuverlässige Feuchte- und Temperaturmessumformer mit einem optionalen CO2-Modul, die nach dem kapazitiven Messverfahren arbeiten und zur exakten Bestimmung der Luftqualität in Innenräumen beitragen. Die Technologie des cleveren Geräts entspricht den neuesten Erkenntnissen der Mess- und Regeltechnik und feiert als Bahnausführung auf der InnoTrans Weltpremiere.

Jetzt Beratungstermin vereinbaren!
JUMO hydroTRANS

JUMO hydroTRANS: Der intelligente Feuchte- und Temperaturmessumformer für die Bahntechnik

İletişim

Dies ist ein Pflichtfeld.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir ad girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir soyadı girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen şirket adınızı girin.
Lütfen bir seçenek seçin
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir sokak girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir posta kodu girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir şehir girin.
Lütfen bir seçenek seçin
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen e-mail adresinizi giriniz.

Jumo GmbH & Co. KG, olarak, web sitemizde bulunan iletişim formunun doldurulması ile topladığımız kişisel verilerinizi; hizmetlerimizin kalitesinin artırılması için varsa şikâyet ve önerilerin toplanması ve değerlendirilmesi ve bu doğrultuda iletişim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, ürün ve hizmetlerimize ilişkin bilgi taleplerinin karşılanması amaçlarıyla, Genel Veri Koruma Tüzüğü Madde 6 Paragraf 1 (b) bendindeki “veri sahibinin sözleşmenin tarafı olduğu bir sözleşmenin yerine getirilmesi ve Genel Veri Koruma Tüzüğü Madde 6 Paragraf 1 (d) bendindeki “veri sahibinin veya başka bir gerçek kişinin hayati çıkarlarının kişisel verilerin işlenmesini gerektirmesi” hukuki sebeplerine dayanmak suretiyle işlenecektir. Kişisel verileriniz, gerekli hizmetin verilebilmesi için Türkiye Cumhuriyeti’nde kurulu iştirakimiz Jumo Ölçü Sistemleri ve Otomasyon Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’ne aktarılmaktadır. Detaylı sair tüm bilgiler <a href='/web/about-us/privacynotice-tr'>linkinde</a> bulunan Gizlilik Politikası’nda sayılan haklarınızı ve taleplerinizi, kimlik tespiti yapılmasını sağlayacak verilerle birlikte <a href='mailto:data-protection@jumo.net'>data-protection@jumo.net </a> elektronik posta göndererek veya gelecekte belirlenecek diğer yöntemlerle iletebilirsiniz.

Messetermin reservieren

Sabine Hauß

Messeorganisation

Telefon:

+49 661 6003 2848 Jetzt Kontakt aufnehmen!