OTC 2024 in USA

Erleben Sie JUMO in Houston!
Stand #414

Wir freuen uns, auf der Offshore Technology Conference (OTC) in Houston die neuesten Lösungen aus unserem Sensor- und Automatisierungsportfolio zu präsentieren. Seien Sie gespannt und nutzen Sie die Gelegenheit für den persönlichen Austausch!

Mehr über das Event erfahren

Meet Your Team

Albert Febre

Albert Febre

Technical Sales - Southeast

AL, AR, DE, FL, GA, KY, LA,
MD, MS, NC, SC, TN, VA, WV

+1 352-933-2021

Let's connect!
Eric Merkle

Eric Merkle

Technical Sales - Southwest

AZ, CA, HI,
NV, UT

+1 315-400-5824

Let's Connect!
Ermias Kahsay

Ermias Kahsay

Technical Sales - South Central

CO, KS, NM,
OK, TX

+1 469-858-3853

Let's Connect!
Jim Renville

Jim Renville

Technical Sales - North Central & Northwest

AK, ID, OR, WA
MT, ND, NE, SD, WY

+1 307-757-0548

Let's Connect!
Sensor to the cloud. Full automation solution.

Seamless Connectivity: From Sensor to Cloud

The automation pyramid serves as the foundation for industrial processes, mapping the entire production cycle where the individual levels interconnect seamlessly. This highlights the critical importance of ensuring smooth operations at every level. Our comprehensive solutions act as cohesive team players, perfectly synchronized from the field level to data evaluation, thereby reducing downtime and enhancing machine throughput.

randevu al

Dies ist ein Pflichtfeld.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir ad girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir soyadı girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen şirket adınızı girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir sokak girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir posta kodu girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir şehir girin.
Lütfen bir seçenek seçin
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen e-mail adresinizi giriniz.

Jumo GmbH & Co. KG, olarak, web sitemizde bulunan iletişim formunun doldurulması ile topladığımız kişisel verilerinizi; hizmetlerimizin kalitesinin artırılması için varsa şikâyet ve önerilerin toplanması ve değerlendirilmesi ve bu doğrultuda iletişim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, ürün ve hizmetlerimize ilişkin bilgi taleplerinin karşılanması amaçlarıyla, Genel Veri Koruma Tüzüğü Madde 6 Paragraf 1 (b) bendindeki “veri sahibinin sözleşmenin tarafı olduğu bir sözleşmenin yerine getirilmesi ve Genel Veri Koruma Tüzüğü Madde 6 Paragraf 1 (d) bendindeki “veri sahibinin veya başka bir gerçek kişinin hayati çıkarlarının kişisel verilerin işlenmesini gerektirmesi” hukuki sebeplerine dayanmak suretiyle işlenecektir. Kişisel verileriniz, gerekli hizmetin verilebilmesi için Türkiye Cumhuriyeti’nde kurulu iştirakimiz Jumo Ölçü Sistemleri ve Otomasyon Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’ne aktarılmaktadır. Detaylı sair tüm bilgiler <a href='/web/about-us/privacynotice-tr'>linkinde</a> bulunan Gizlilik Politikası’nda sayılan haklarınızı ve taleplerinizi, kimlik tespiti yapılmasını sağlayacak verilerle birlikte <a href='mailto:data-protection@jumo.net'>data-protection@jumo.net </a> elektronik posta göndererek veya gelecekte belirlenecek diğer yöntemlerle iletebilirsiniz.

Jetzt Kontakt aufnehmen

JUMO Process Control, Inc.

PRESSE MARKETING
Senden Sie uns eine E-Mail