Parlons en !

Auf der HYDROGEN ONLINE CONFERENCE 2021

Wir nehmen am 08. Oktober 2021 an dem größten digitalen Wasserstoff-Event der Welt teil. Sind sie auch bei der HYDROGEN ONLINE CONFERENCE? Wir würden uns freuen, wenn wir uns dort zumindest virtuell sehen und ins Gespräch kommen könnten.

Erfahren Sie mehr!
Hydrogen Online Conference

Rencontrez-nous au HOC, le plus grand événement mondial sur l'hydrogène numérique.

Gesprächstermin vereinbaren

Thomas Reus

Branchenmanager Erneuerbare Energien

Telefon:

0661 6003 336 Jetzt Gesprächstermin vereinbaren

JUMO'nu Hidrojen Dünyası

Hidrojen'i araç olarak kullanan temiz enerji dünyası için birçok farklı sistem geliştirilmektedir. Bu sistem elektrolizörlerle başlar, depolama ve taşıma sistemleriyle devam eder ve yakıt hücreleri ile sentez tesislerine kadar uzanır. Tüm bu sistemin ortak bir özelliği vardır: Güvenli ve istikrarlı bir şekilde çalışabilmeleri için basınç, sıcaklık, nem, iletkenlik, seviye ve akış parametrelerini ölçme, kontrol etme ve izleme konularında modern çözümlere ihtiyaç duyarlar. JUMO, bu alandaki 75 yıldan fazla tücrübesiyle uygulamanızın een iyi şekilde çalışmasını sağlar.

Elektroliz yoluyla hidrojen üretimi

Elektroliz yoluyla hidrojen üretimi

Elektroliz için su arıtma

Tek kaynaktan sensör teknolojisi, otomasyon ve değerlendirme

Elektrolizör yeşil hidrojen üretiminde önemli bir rol oynar. Elektrolizörünüzdeki basınç ve sıcaklığın izlenmesinde veya ultra saf su arıtımında iletkenlik ölçümünde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Çözümlerimiz, sorunsuz bir proses akışı sağlar, verimliliği artırır ve kaynaklardan tasarruf sağlar.

Çözüm önerilerimiz

Yakıt hücrelerinde proses optimizasyonu

Uzaktan izleme ve kontrol de mümkün

Yakıt hücreleri artık hem sabit hem de mobil uygulamalarda çok geniş bir alanda kullanılıyor. İhtiyacınız olan sensör teknolojisini JUMO'da kolayca bulabilirsiniz. Tüm cihazlar üst düzeyde emniyet sunar, gerekli onaylara sahiptir ve yüksek düzeyde hassasiyet ve güvenilirlikle çalışır. Dijital arayüzler, en son teknolojiye sahip otomasyon konseptlerinin kullanılmasına olanak sağlarken, izleme, yaygın web tarayıcıları kullanılarak hemen hemen her yerde gerçekleştirilebilir. Bu sayede sistemleriniz optimum aralıkta etkili bir şekilde çalışır ve esnek bir şekilde değerlendirilebilir.

Çözüm önerilerimiz
Optimum çalışan yakıt hücresi sistemleri

Optimum çalışan yakıt hücresi sistemleri

Hidrojen yakıt istasyonları için mutlak güvenlik

Hidrojen yakıt istasyonları için mutlak güvenlik

Geleceğin Yakıt İstasyon İçin Teknoloji

Güvenli – güvenilir – ekonomik

Hidrojen yakıt istasyonları, hidrojen mobilitesinin merkezinde yer alır ve çevre dostu sürüş teknolojisinin yaygınlaşmasına önemli bir katkıda bulunur. Yakıt dolumu sırasında sorunsuz bir işlem; sıcaklık ve basıncın hassas bir şekilde izlenmesiyle sağlanır. Aynı zamanda, patlamaya karşı korumalı versiyonlar ile güvenlik önlemleri ve onaylar esas alınır. Yenilikçi sensörlerimizle tüm özellikleri karşılar ve Hidrojen yakıt istasyonlarının vazgeçilmez bileşenleri haline gelir.

Çözüm önerilerimiz

Hidrojen proseslerinde fonksiyonel güvenlik

JUMO Safety Performance ile probleme yer yok

Hidrojen'nin yüksek yanıcılık özelliğinden dolayı uygulamalarında fonksiyonel güvenlik hafife çok önemlidir. JUMO Safety Performance'ın ile en üst düzeyde tesis güvenliği sağlanır. SIL ve PL sertifikalı cihazların yanı sıra SIL ve PL ölçüm zincirlerinde kullanıma yönelik pasif elemanları da içerir. Tesisiniz için doğru bileşenleri bir araya getirmekten mutluluk duyarız.

Çözüm önerilerimiz
Hidrojen ile fonksiyonel güvenlik

Hidrojen ile fonksiyonel güvenlik

Çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin

Dies ist ein Pflichtfeld.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir ad girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir soyadı girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen şirket adınızı girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir sokak girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir posta kodu girin.
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen bir şehir girin.
Lütfen bir seçenek seçin
Bu zorunlu bir alandır. Lütfen e-mail adresinizi giriniz.

Jumo GmbH & Co. KG, olarak, web sitemizde bulunan iletişim formunun doldurulması ile topladığımız kişisel verilerinizi; hizmetlerimizin kalitesinin artırılması için varsa şikâyet ve önerilerin toplanması ve değerlendirilmesi ve bu doğrultuda iletişim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, ürün ve hizmetlerimize ilişkin bilgi taleplerinin karşılanması amaçlarıyla, Genel Veri Koruma Tüzüğü Madde 6 Paragraf 1 (b) bendindeki “veri sahibinin sözleşmenin tarafı olduğu bir sözleşmenin yerine getirilmesi ve Genel Veri Koruma Tüzüğü Madde 6 Paragraf 1 (d) bendindeki “veri sahibinin veya başka bir gerçek kişinin hayati çıkarlarının kişisel verilerin işlenmesini gerektirmesi” hukuki sebeplerine dayanmak suretiyle işlenecektir. Kişisel verileriniz, gerekli hizmetin verilebilmesi için Türkiye Cumhuriyeti’nde kurulu iştirakimiz Jumo Ölçü Sistemleri ve Otomasyon Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’ne aktarılmaktadır. Detaylı sair tüm bilgiler <a href='/web/about-us/privacynotice-tr'>linkinde</a> bulunan Gizlilik Politikası’nda sayılan haklarınızı ve taleplerinizi, kimlik tespiti yapılmasını sağlayacak verilerle birlikte <a href='mailto:data-protection@jumo.net'>data-protection@jumo.net </a> elektronik posta göndererek veya gelecekte belirlenecek diğer yöntemlerle iletebilirsiniz.

Hemen bizimle iletişime geçin!

Rainer Moritz

Yenilenebilir Enerji Pazar Segment Müdürü

Telefon:

+49 661 6003-9133 İletişim: