İşbirlikleri

İnovasyon ile daha ileri

70 yıllık JUMO başarı öyküsünde, en güçlü yönümüz müşteri ilşkilerimiz oldu ve kendimizi sürekli geliştirdik. Müşterilerimiz ile gerektiğinde güzel işbirlikleri yaparak uygun çözümlerin geliştirilmesini sağladık. Bu sayede sadece müşterilerimizi çözüm sunmakla kalamadık aynı zamanda kendimizde geliştirmeye devam ediyoruz.

Gesprächsrunde

Sürekli pazarı takip eden ve müşterileri ile iletişimde

Endüstriyel sektörler için sistem sağlayıcısıyız. Hem standart cihazlar hem de uygulamanın gereksinimlerine %100 uygun müşteriye özel tasarımlar geliştiriyoruz. Aynı motivasyon ve özenle büyük projelerin yanı sıra daha pilot uygulamlar da üretiyoruz.

Ürün çeşitliliği bizim için neden bu kadar önemli? Çünkü sadece Almanya'da değil, dünya çapında tüm pazarlarda en iyiler arasında olmak istiyoruz. Bunu başarmak içinde tüm ürünlerimizi mevcut standartlara, yönergelere ve yasalara da uygun halde üretiyoruz.

Stratejik teknoloji alanları
Endüstri 4.0 Dijital çözümler
Sensör teknolojisi Akıllı sensör ağları
Su ve Atıksu Sistem çözümleri
Dijital dönüşüm Modüler donanım ve yazılım

Tek bir kaynaktan kapsamlı tam hizmet

Bileşenler yerine çözümler, ürünler yerine sistemler — JUMO Mühendislik ekibi ile müşterilerine eksiksiz hizmet portföyüne ve uzun yıllara dayanan bilgi birikimi sunar. JUMO mühendislik ekibi, şirketin endüstriyel ölçüm, kontrol ve otomasyon teknolojisindeki onlarca yıllık deneyimini bir araya getirir, tüm proje süreci boyunca müşterileri destekler ve çeşitli endüstriler için özelleştirilmiş uygulamalar geliştirir. Odak noktası, sıcaklık, basınç, sıvı analizi için sensörlerle başlayan ve kayıt, kontrol ve SSR (katı hal röleleri) veya tristör güç kontrolörleri gibi gerekli aktüatörlere otomatikleştirme için ilgili cihazlardan akış sensörleriyle başlayan geniş JUMO ürün portföyüdür.

Kapsamlı hizmetlerin içeriği:

  • Fizibilite çalışmaları
  • Konfigürasyon ve gerekli fonksiyonların aktifleştirilmesi
  • Otomasyon hizmetleri için programlama ve geliştirme
  • Gerekli eğitimler

Çözümlerimiz

Bir sistem sağlayıcısı olarak, çeşitli uygulamalar için farklı çözümlerimiz var. Bu sektörlere bugüne dek uyguladığımız farklı ve inavatif uygulamalarımızı inceleyin

Daha fazla bilgi