Bernhard Juchheim JUMO-Geschäftsführer in der 2. Generation
Profil

Sensör ve otomasyon çözümleri ortağınız

JUMO GmbH & Co. KG, sensör ve otomasyon çözümleri sağlayan dünyanın önde gelen sistem sağlayıcılarından biridir. Sıcaklık, sıvı analizi, basınç, seviye, akış ve nem ölçümü ürünlerinin yanı sıra kayıt ve izleme, kontrol gibi otomasyon ürünlerinide sağlar.

Müşteri ve çözüm odaklı

JUMO "gizli şampiyon" olarak kabul edilir. İkinci ve üçüncü nesil aile şirketi, endüstriyel sıcaklık sensörleri alanında dünya pazar lideridir. Bir teknoloji şirketi olarak yenilikçi ve geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. 70 yılı aşkın bir süredir, odak noktası müşteri ve onlara özel doğru çözümler geliştirmek olmuştur.

JUMO, uygulamaya özel gereksinimleri hızlı ve esnek bir şekilde karşılar. Geniş ürün yelpazesi, makine ve tesis planlama, inşaat, bakım ve optimizasyon ile ilgilenen hemen hemen tüm endüstri sektörleri için ürün ve sistem sunar. JUMO'da tüm ölçüm zincirini tek bir kaynaktan alırsınız.

JUMO ürünleri ve çözümleri

  • müşteri taleplerine özel uygulamalar
  • güvenilirlik, emniyet ve kaliteyi garanti eder
  • tüm süreç boyunca destek

Birlikte dijital geleceğe

Kendi kendini kontrol eden ve ağ bağlantılı üretim süreçleri güvenilir sensör teknolojisi ile çalışır. Bu yolda sizlerin yanında olmak ve dijitalleşme ve Endüstri 4.0'a dönüşümde size destek olmak istiyoruz.

Proses, JUMO Cihaz Uygulaması ile izlenebilir ve kontrol edilebilir. IO-Link'li sıcaklık ve basınç sensörleri sayesinde, sensör bilgileri, parametrelendirme ve tanılama kolayca yapılabilir ve sistem durumunun maksimum emniyetle optimum şekilde değerlendirilmesini sağlar.

JUMO ürün yelpazesine daha fazla servis hizmetleri ekleyerek genişletmeye devam edecek. Özellikle dijital dönüşüm çağında JUMO, müşterileri için yaratıcı, yetkin ve güvenilir bir ortaktır.