Prosesler için maksimum güven

Danışman ve denetçi Markus Milde ile birlikte çalışarak, termoproses teknolojisindeki müşterilerimize danışmanlık, denetim, enstrümantasyon ve kalibrasyon için harika çözüm sunuyoruz. Sensör değişimi konusunda yardımcı olabilir, Enstrümantasyon Testleri (INST) ve Sistem Doğruluk Testlerini (SAT) gerçekleştirebilir ve Sıcaklık Uygunluk Araştırmalarını (TUS) yapabiliriz. Ayrıca CQI-9 (ısıl işlem), CQI-11 (galvanik), CQI-12 (yüzey kaplama), CQI-29 (sert lehimleme) ve AMS2750 (pirometri) konularında danışmanlık sunuyoruz.

 

Termal proses teknolojisi alanındaki sektörel etkinliklerimiz

Uzman bilgisi alın!

Sektörün sıcak konularına ilişkin bilgilendirici web seminerlerimizle size değerli bilgiler ve ilham verici çözümler sunuyoruz. İstediğiniz bir konuyu bile seçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için

İletişim


Pazar Segment Müdürü Termal işlem teknolojisi

JUMO Ölçü Sistemleri ve Otomasyon San. ve Tic.Ltd. Şti. JUMO +90 216 645 5200 +90 216 645 5200

Isıl işlem teknolojisi için çözümler

Cam, seramik, kil ve çelik her gün karşılaştığımız malzemelerdir. Fakat bunu iş olarak yapmayan kimse, fırınlard olması gerekne özelliklerden özellikle dayanmak zorunda oldukları aşırı işlem koşullarındahaberdar değildir. JUMO, bir üretici olarak karşılaştığınız zorlukların farkındadır. Sizi bir partner olarak destekliyoruz ve sıcaklığın kontrol edilmesi, düzenlenmesi, izlenmesi, kaydedilmesi ve görselleştirilmesi için hızlı çözümler sunuyoruz.